מעל 30 פרויקטים ביוון!

Kallithea – אתונה

נכס רשום בטאבו | מיקום מבוקש במיוחד | טיפול וניהול A-Z

החל מ-

 100,000

בלבד

 ההזדמנות | התזמון  | הרווח 
פוטנציאל לרווחי הון גדולים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השקעה מניבה וחכמה באחד האזורים המרכזיים והמבוקשים: הכירו את KALLITHEA

העיר ה-4 בגודלה ביוון ולרוב מכונה "שכונה באתונה" בשל הקרבה שלה לאקרופוליס ולמרכז העיר. קליתאה היא חלק מרכזי במטרופולין (מחוז אטיקה), וגרים בה בקירוב 100,000 תושבים. במרכז העיר נמצאת כיכר ‘DAVAKI' שהיא הכיכר המרכזית בעיר, וצמוד לה ניתן למצוא שלל מסעדות, בתי קפה, רשתות ביגוד מובילות, מסחר ועוד.

בקליתאה , ישנם מספר מוסדות אקדמאים, אשר הגדולה שבהם היא אוניברסיטת קליתאה המונה כ-10,000  סטודנטים. בעיר ניתן למצוא מספר גדול של בתי ספר, מה שהופך את העיר למאוד מתאימה למשפחות וזוגות צעירים. קליתאה מאוד נגישה, וקיימות בה מספר תשתיות לתחבורה ציבורית, ביניהם מטרו-קליתאה, תחנת רכבת קלה, אוטובוסים ועוד.

פרויקט הדירות KALLITHEA ממוקם במרכז העיר, מרחק קצר מהאקרופוליס, מדובר בפנינת

נדל"ן שתאפשר לכם למקסם רווחים, כשאתם למעשה לא צריכים לדאוג לכלום, אפילו לא לאיתור השוכרים ואכלוס הנכס.

פרויקט הדירות KALLITHEA ממוקם במרכז העיר, מרחק קצר מהאקרופוליס, מדובר בפנינת נדל"ן שתאפשר לכם למקסם רווחים, כשאתם למעשה לא צריכים לדאוג לכלום, אפילו לא לאיתור השוכרים ואכלוס הנכס.

רישום בעלות פרטית בטאבו

חברת ניהול מסודרת לנכס

פורטל משקיעים ודוחות מפורטים

דירה חדשה

מביאים לכם רק את הטופ

פרויקט KALLITHEA בעיר קליתיאה הוא שילוב מנצח בין נכס אטרקטיבי במיוחד עם לוקיישן מנצח, והתאמה מדויקת לצרכי הקהל המקומי. חברת הניהול מטעם ביתא נדל"ן תנהל עבורכם את הנכס, תאתר שוכרים ותדאג לאכלוס הנכס תוך מיקסום רווחים. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהזדמנות השקעה נדירה לזמן מוגבל בלבד המאפשרת לכם לרכוש דירה במחירי PRESALE מטורפים כך שתוכלו למכור את הנכס בעתיד ברווח משמעותי, בדיוק כמו שביתא יודעת.

היתרונות של רכישה באמצעות ביתא נדל"ן

למה להשקיע איתנו?

יתרונות הפרויקט

רישום פרטי בטאבו

מחירי PRESALE – החל מ-100,000 אירו בלבד

חברת ניהול שמטפלת בנכס עבורכם

איתור שוכרים ואכלוס הנכס

מיקסום רווחים

הטבות מס ממשמעותיות

פטור ממס שבח

דירה חדשה

ניהול התהליך מא' ועד ת' מלא על ידי ביתא נדל"ן

לקנות ישר מהיזם

מועדון דיירים משותף בבניין

פינת לימוד לטובת דיירי הבניין

דירה מרוהטת באופן מלא – רק להגיע עם המזוודה

ביתא בתקשורת

כתבו עלינו ב׳דה מרקר׳ >>>

גלי לויטה ליבוביץ | בשיתוף חברת ביתא

כתבו עלינו בעיתון ׳הארץ׳ >>>

דני בר-און | ערב נדל״ן יווני

אתם בידיים טובות

אנחנו הראל, יודיק ואלעזר – ויחד הקמנו את ביתא נדל"ן. השותפות העסקית שלנו נבנתה לפני חמש שנים, אמנם היכרותנו האישית החלה עוד מימינו בצבא, כקצינים ומפקדים ביחידות מובחרות. את ביתא נדל"ן הקמנו במטרה לייצר אפיקי השקעה אמיתיים לכל מי שמעוניין לבצע השקעות נדל"ן איכותיות בלי פשרות מעבר לים עם צוות מקצועי שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות.

ביתא נדל"ן הינו בית ההשקעות הגדול והמקצועי ביותר הקיים כיום ביוון.

חברתנו מנהלת קרוב ל-300 נכסים במעל ל-30 בניינים שונים ברחבי העיר. צוות יחידת העילית שלנו באתונה מונה כ-15 אנשים, מקצוענים כל אחד בתחומו, המועסקים בחברה במשרה מלאה, בנוסף לעשרות אנשי מקצוע שעובדים בחברה באופן עקיף.

לצד ההצלחה שלנו בעשרות הפרויקטים, חשוב לנו לשמר את אותם יתרונות וערכים של הגרעין הראשוני המוביל שמייחד אותנו ולהוות חוד החנית במצויינות, מקצועיות, ואמינות עבור המשקיעים שלנו.

אלעזר קייקוב
הראל רבינס
יודיק מדר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

החל מ-

100,000 €

למען הזהירות, חברת ביתא כרם ייזמות והשקעות נדל"ן בע"מ הינה החברה שאחראית על שיווק הפרויקט בלבד ואין ולא תהיה לה כל אחריות בקשר לפרויקט זה ולמשקיע לא תהיה כל זכות לתבוע ו/או לבקש ו/או לדרוש מחברת השיווק דבר, והמשקיע מצהיר ומאשר שהוא מודע לכך שהתפקיד היחידי של חברת השיווק הינה למצוא  משקיעים לפרויקטים השונים של חברת KRM Group (חברה יוונית).

דילוג לתוכן