אודות ביתא נדל״ן

ביתא נדל"ן הינו בית השקעות המתמחה בהשקעות נדל"ן ביוון עם דגש על השקעות נדל"ן באתונה והסביבה. עיקר ההתמחות שלנו היא באיתור הזדמנויות נדל"ן, השבחתן ואכלוס/מכירה בהתאם לתוכנית העסקית.

הסיפור שלנו החל דווקא מרכישות אישיות שעשינו באתונה בשלהי 2018, קצת אחרי שהעיר החלה להתאושש מהמשבר הכללי שליווה אותה בעשור האחרון. לא הבנו בדיוק לאן זה הולך, אבל בתור דור צעיר שגדל בארץ שאינה מאפשרת לו לקנות דירה בלי סיוע מההורים, לא הייתה לנו באמת ברירה והבנו שאנחנו חייבים להצליח ליצור באמצעות ההון הקיים שברשותנו – ואתונה בהחלט אפשרה זאת. לאחר שהשלמנו את הרכישות הראשונות וראינו כי טוב, החלו להגיע פניות מחברים ומשפחה שנסייע בתהליך.

את ביתא נדל"ן הקמנו במטרה לייצר אפיקי השקעה אמיתיים לכל מי שמעוניין לבצע השקעות נדל"ן איכותיות בלי פשרות מעבר לים עם צוות מקצועי שאפשר לסמוך עליו בעניים עצומות. הצוות שלנו מונה כיום 17 אנשי צוות המועסקים בחברה במשרה מלאה ועוד עשרות אנשי מקצוע שעובדים בחברה באופן עקיף.

TEAMTEAMTEAM

הצוות שלנו

אלעזר קייקוב

שותף מייסד
בן קיבוץ תל קציר בצפון הארץ, כיום מתגורר בתל אביב יחד עם אשתו, משקיע נדל"ן, יזם, בעל ניסיון של 7 שנים בשיווק ומכירות, קצין לשעבר ובמילואים. אלעזר מביא איתו ניסיון של 4 שנים בנדל"ן, בהן עבד בחברת נת"מ, המתמחה בתחום הנדל"ן המסחרי. אלעזר ניהל את צוות תל אביב בחברה.

הראל רבינס

שותף מייסד
בן מושב צופר שבערבה, בשנים האחרונות מתגורר בבירת יוון-אתונה יחד עם אשתו. בעל ניסיון של 7 שנים בניהול פרויקטים, לוחם ומפקד לשעבר ובמילואים. בשנים האחרונות באתונה, הראל צבר ניסיון עשיר בתחום ההנדסה והתכנון, לרבות פיקוח וניהול פרויקטים. כיום הראל מנהל את הפן ההנדסי בחברה על כל רבדיו.

יודיק מדר

שותף מייסד
בן מושב מחולה שבבקעת הירדן, בשנים האחרונות מתגורר בבירת יוון-אתונה יחד עם אשתו, משקיע נדל"ן, יזם, בעל ניסיון של מעל ל-10 שנים בניהול, קצין ומ"פ לשעבר ובמילואים. בשנים האחרונות יודיק צבר ניסיון רב בכל הקשור לנושאים משפטיים ורגולטורים בענייני נדל"ן ביוון מה שהופך אותו כיום למומחה בתחום.

הצוות שלנו

לירון מרקוס

סמנכ"ל כספים

Alexandros Pardalis

מנהל כספים

Tomer Gelles

סמנכ׳׳ל תפעול

שגב צימרמן

סמנכ׳׳ל שיוווק

נועה יוסף

מנהלת קשרי משקיעים

shira caspi

מנהלת קשרי משקיעים

ALIKI PAVLOV

אדריכלית

Faye Stasinopoulou

מנהלת תפעול

Vangelis Pilichos

מהנדס ראשי

Thodoris Tzoitis

מהנדס אזרחי

Stelios Sarlanis

מנהל נכסים

Avraham Shabat

חברת ניהול

Epameinondas Bouboulis

ארכיטקט

Aggeliki

evgenya dima

eleni stavrou

תומר מילס

מנהל פרוייקטים

איתמר כהן טריקה

מנהל פרוייקטים

סיון אדרי

מנהלת פרוייקטים

תום ויט

מתאם פגישות

הצוות המקצועי

Katerina Makri

Lawyer GR

Dimosthenis (Dimos) Charakidas

Acountant GR

גיא חן

יועץ מס

רון כספר

עו"ד / נאמן

יעקב יצחקי

רואה חשבון

CONTACT US

דברו איתנו, אנחנו כאן

דילוג לתוכן