אודות ביתא נדל״ן

ביתא נדל"ן הינו בית השקעות המתמחה בהשקעות נדל"ן ביוון עם דגש על אתונה והסביבה. עיקר ההתמחות שלנו היא באיתור הזדמנויות נדל"ן, השבחתן ואכלוס/מכירה בהתאם לתוכנית העסקית.

הסיפור שלנו החל דווקא מרכישות אישיות שעשינו באתונה בשלהי 2018, קצת אחרי שהעיר החלה להתאושש מהמשבר הכללי שליווה אותה בעשור האחרון. לא הבנו בדיוק לאן זה הולך, אבל בתור דור צעיר שגדל בארץ שאינה מאפשרת לו לקנות דירה בלי סיוע מההורים, לא הייתה לנו באמת ברירה והבנו שאנחנו חייבים להצליח ליצור באמצעות ההון הקיים שברשותנו – ואתונה בהחלט אפשרה זאת. לאחר שהשלמנו את הרכישות הראשונות וראינו כי טוב, החלו להגיע פניות מחברים ומשפחה שנסייע בתהליך.

את ביתא נדל"ן הקמנו במטרה לייצר אפיקי השקעה אמיתיים לכל מי שמעוניין לבצע השקעות נדל"ן איכותיות בלי פשרות מעבר לים עם צוות מקצועי שאפשר לסמוך עליו בעניים עצומות. הצוות שלנו מונה כיום 10 אנשי צוות המועסקים בחברה במשרה מלאה ועוד עשרות אנשי מקצוע שעובדים בחברה באופן עקיף.

כתבו עלינו בעיתון "הארץ" >>>

דני בר-און | ערב נדל״ן יווני

TEAMTEAMTEAM

הצוות שלנו

אלעזר קייקוב

בן קיבוץ תל קציר בצפון הארץ, כיום מתגורר בתל אביב יחד עם אשתו, משקיע נדל"ן, יזם, בעל ניסיון של 7 שנים בשיווק ומכירות, קצין לשעבר ובמילואים. אלעזר מביא איתו ניסיון של 4 שנים בנדל"ן, בהן עבד בחברת נת"מ, המתמחה בתחום הנדל"ן המסחרי. אלעזר ניהל את צוות תל אביב בחברה.

הראל רבינס

בן מושב צופר שבערבה, בשנים האחרונות מתגורר בבירת יוון-אתונה יחד עם אשתו. בעל ניסיון של 7 שנים בניהול פרויקטים, לוחם ומפקד לשעבר ובמילואים. בשנים האחרונות באתונה, הראל צבר ניסיון עשיר בתחום ההנדסה והתכנון, לרבות פיקוח וניהול פרויקטים. כיום הראל מנהל את הפן ההנדסי בחברה על כל רבדיו.

יודיק מדר

בן מושב מחולה שבבקעת הירדן, בשנים האחרונות מתגורר בבירת יוון-אתונה יחד עם אשתו, משקיע נדל"ן, יזם, בעל ניסיון של מעל ל-10 שנים בניהול, קצין ומ"פ לשעבר ובמילואים. בשנים האחרונות יודיק צבר ניסיון רב בכל הקשור לנושאים משפטיים ורגולטורים בענייני נדל"ן ביוון מה שהופך אותו כיום למומחה בתחום.

כחל

מנהלת קשרי משקיעים

תומר

מנהל פרויקטים

Faye

מנהלת תפעול

Thodoris

מהנדס אזרחי

Nefeli

ארכיטקטית ומעצבת פנים

Greg

מנהל נכסים

Katerina

עורכת דין

Dimos

רואה חשבון

CONTACT US

דברו איתנו, אנחנו כאן