מעל 20 פרויקטים ביוון!

Zografou אתונה

מסלול השבחה מלא | מיקום מבוקש במיוחד | טיפול וניהול A-Z

החל מ-

 99,000

בלבד

 ההזדמנות | התזמון  | הרווח 
הצטרפו לקבוצת משקיעים מצומצמת במסלול השקעה שיתופי עם היזם:
פוטנציאל לרווחי הון גדולים.

ניתן לשלם מקדמה בגובה 10% מסך העסקה, בתנאי תשלום נוחים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השקעת נדל"ן חכמה, מניבה ויציבה בלב החיים הסטודנטיאלים באתונה

הכירו את Zografou אתונה, פנינת נדל״ן שלא תישאר ריקה לרגע. פרויקט השבחה חדש למגורי משפחות צעירות וסטודנטים המציע לדייריו חוויה צעירה באיכות וברמה אחרת.

לייף סטייל אורבני ברמה גבוהה לצד שטחים פתוחים וטבע הם שילוב שנדיר למצוא. תוסיפו לזה את הקרבה למרכז אתונה, אוניברסיטאות במרחק הליכה, שפע תרבותי וחיי לילה – וקיבלתם את הסיבות לפופולריות העולה של זוגרפו.

הפרויקט החדש ממוקם בלב זוגרפו המדוברת ומיד תבינו מדוע מדובר ביהלום אמיתי:

הכי פשוט לקרוא לה שכונה אבל עם 71,000 אלף תושבים, פריים לוקיישן ומשכן לשתי אוניברסיטאות מרכזיות, זוגרפו מוגדרת למעשה כעיר במחוז אתונה. מדובר על אחת הערים המבוקשות ביותר. היא נחשבת איכותית, צעירה ומושקעת ומאפשרת את הטוב שבשני העולמות: האורבני לצד טבע הירוק. מיקומה למרגלות הר הימטוס המיוער ונהר הליליסוס בחלקה המזרחי, מוסיפים לאווירה המיוחדת ולאופי הרגוע של העיר. כל זה במרחק של כמה קילומטרים בלבד ממרכז אתונה.

איכות החיים הגבוהה מושכת אליה אוכלוסיה גדולה של סטודנטים, זוגות צעירים, משפחות יווניות, נוודים דיגיטלים ועוד. השכונה נגישה לכל חלקי העיר באמצעות רשת אוטובוסים, ונכון לימים אלה מתבצעות עבודות להרחבת המטרו הקיים (קו-4) אשר צפויות להסתיים ב- 2028 ולהזרים תנועה רבה לזוגרפו, כמו גם להעלות עוד יותר את רמת החיים של תושביה. במרכז השכונה ניתן למצוא שלל בתי קפה, ברים, מסעדות, ומקומות בילוי נוספים. הדבר מבטיח ביקוש תמידי לדירות וצפי לעלייה בשכר הדירה.

פריים לוקיישן

מסלול השבחה מלא

ביקוש גבוה לאורך כל השנה

זהות אינטרסים עם היזם

תשואה שנתית עד לאקזיט

רכישה מתחת למחיר השוק

מביאים לכם רק את הטופ

פרויקט זוגרפו הוא השילוב המנצח בין נכס אטרקטיבי במיוחד עם לוקיישן מנצח, והתאמה מדויקת לצרכי הקהל המקומי. ביתא נדל״ן מבצעת בבניין תהליך שיפוץ והשבחה זריז, מדויק וחסכוני בצורה חכמה, כזה שיאפשר רכישה של הנכס במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק ומכירה במקסום רווחים - בדיוק כמו שביתא יודעת.

ממהו מסלול השקעה בזהות אינטרסים?

כל הפרויקטים שלנו נבחרים בקפידה ומהווים עבורנו עולם ומלואו. פרויקט זוגרפו מביא עימו מרכיב אקסטרה מיוחד. בפרויקט הזה אנחנו הרבה יותר מנותני שירות מסורים עבור המשקיעים שלנו - אנחנו היזמים, שותפים מלאים ומשקיעים בעצמנו. האינסנטיב והמעורבות שלנו בפרויקט הם חלק מהותי ויתרון משמעותי החל מהשלב הראשוני ביותר של הרכישה, אל תוך תהליך השבחת הנכס ועד שלב המכירה וחלוקת הרווחים, והכל בשקיפות מלאה. יתרון אדיר המעניק למשקיעים בטחון ויציבות.

מה כולל מסלול שותפות זהות אינטרסים בפרויקט:

למה להשקיע איתנו?

בעלות ישירה בנכס מניב

פתיחת חשבון בנק

חברת ניהול
מסודרת לנכס

פורטל משקיעים
ודוחות מפורטים

השקעת זהות
אינטרסים עם היזם

סטנדרט בניה ברמה גבוהה

חברה עם
הצלחות מוכחות

מנהלים עבורך
את כל התהליך

יתרונות הפרויקט

מיקום מבוקש ופופולארי המשלב אורבניות, איכות וטבע

4 ק"מ בלבד ממרכז העיר אתונה ולמרגלות הר הימטוס

סמיכות לשני קמפוסים מרכזיים - האוניברסיטה הלאומית והאוניברסיטה לפיזיקה וטכנולוגיה

ביקוש גבוה לאורך כל השנה למגורי סטודנטים ומשפחות צעירות

רשת תחבורה ציבורית זמינה ונגישה

בתכנון - שלוש תחנות מטרו חדשות במתווה קו המטרו החדש - קפיצה מיידית בערך הנכס

חידוש מקיף ומלא של הבניין והדירות כולל ריהוט מלא - עליית ערך משמעותית מיידית לנכס

קומת ROOFTOP - חלל משותף רב שימושי בעיצוב עדכני המעלה את ערך הדירות

חיי לילה, בילויים ומרכזי מסחר - אמנים, גלריות, חנויות בגדים ובתי קפה נמצאים בסביבת הנכס

השקעה במסלול זהות אינטרסים עם היזם - מעורבות אישית ואינסנטיב טבעי להצלחה

אתם בידיים טובות

אנחנו הראל, יודיק ואלעזר – ויחד הקמנו את ביתא נדל"ן. השותפות העסקית שלנו נבנתה לפני חמש שנים, אמנם היכרותנו האישית החלה עוד מימינו בצבא, כקצינים ומפקדים ביחידות מובחרות. את ביתא נדל"ן הקמנו במטרה לייצר אפיקי השקעה אמיתיים לכל מי שמעוניין לבצע השקעות נדל"ן איכותיות בלי פשרות מעבר לים עם צוות מקצועי שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות.

ביתא נדל"ן הינו בית ההשקעות הגדול והמקצועי ביותר הקיים כיום ביוון.

חברתנו מנהלת קרוב ל-250 נכסים ב-23 בניינים שונים. צוות יחידת העילית שלנו באתונה מונה 10 אנשים, מקצוענים כל אחד בתחומו, המועסקים בחברה במשרה מלאה, בנוסף לעשרות אנשי מקצוע שעובדים בחברה באופן עקיף.

לצד ההצלחה שלנו בעשרות הפרויקטים, חשוב לנו לשמר את אותם יתרונות וערכים של הגרעין הראשוני המוביל שמייחד אותנו ולהוות חוד החנית במצויינות, מקצועיות, ואמינות עבור המשקיעים שלנו.

אלעזר קייקוב
הראל רבינס
יודיק מדר

זוגרפו מושכת אליה צעירים, סטודנטים, נוודים דיגיטליים ומשפחות המגיעים ליהנות מהאווירה הייחודית שלה ומכל השפע שיש לה להציע. מי שמחפש לגור באזור עירוני מגניב, קרוב לטבע ומרחק נגיעה מלב אתונה, מגיע לזוגרפו ומוצא בה בדיוק את מה שחיפש. הגישה הנוחה לתחבורה הציבורית, הקרבה לכל מתחמי הבילוי וההליכה הקצרה לאוניברסיטה - הופכים אותה למיקום האולטימטיבי עבור קהל יעד רחב ומגוון ולהשקעת הנדל"ן האולטימטיבית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השקעה החל מ-

99,000 €

למען הזהירות, חברת ביתא כרם ייזמות והשקעות נדל"ן בע"מ הינה החברה שאחראית על שיווק הפרויקט בלבד ואין ולא תהיה לה כל אחריות בקשר לפרויקט זה ולמשקיע לא תהיה כל זכות לתבוע ו/או לבקש ו/או לדרוש מחברת השיווק דבר, והמשקיע מצהיר ומאשר שהוא מודע לכך שהתפקיד היחידי של חברת השיווק הינה למצוא  משקיעים לפרויקטים השונים של חברת KRM Group (חברה יוונית).

דילוג לתוכן