מעל 20 פרויקטים ביוון!

THIRAS – PIRAEUS

נכס רשום בטאבו | מיקום מבוקש במיוחד | טיפול וניהול A-Z

החל מ-

 115,000

בלבד

 ההזדמנות | התזמון  | הרווח 
פוטנציאל לרווחי הון גדולים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השקעת נדל"ן חכמה, מניבה ויציבה בלב החיים הסטודנטיאלים בפיראוס

הכירו את THIRAS – PIRAEUS, פנינת נדל״ן שלא תישאר ריקה לרגע. פרויקט דירות אורבני למגורי משפחות צעירות וסטודנטים המציע לדייריו חוויה צעירה באיכות וברמה אחרת.

בשכונת קרציני שבפיראוס, בניין בוטיק של 6 דירות ב-3 מפלסים. במסגרת הפרויקט הבניין יעבור תהליך התחדשות עירונית והחלפה של כלל המערכות בו. את גג הבניין נהפוך לגג דיירים משותף (Rooftop), לטובת מקסום השטחים המשותפים והגדלת ערך הנכסים בפרויקט. בסיום התהליך, הבניין ישרת משפחות, סטודנטים ובעיקר אוכלוסייה יוונית המתגוררת בשכונה

שכונת קרציני ממוקמת בצמוד לשכונת ניקייה, צפון מערבית לפיראוס ובפועל נחשבת חלק ממנה, פיראוס היא אזור מועדף לסטודנטים בזכות אוניברסיטה גדול שנמצאת בה עם למעלה 10,000 סטודנטים, בנוסף לכך הקרבה לנמל פיראוס נותנת אפשרויות מסחר ובילוי רבות,גם כן במרכז השכונה ישנו מטרו המאפשר נגישות מעולה לכל חלקי העיר.

אוכלוסיית השכונה מאוד מגוונת וכוללת בעיקר משפחות יווניות, זוגות צעירים וכמובן סטודנטים. בשנים האחרונות השכונה נהנית מפיתוח מואץ כתוצאה מהשקעות רבות בנמל פיראוס מה שמושך אוכלוסיות חדשות לתוך השכונה

 

רישום בעלות פרטית בטאבו

פתיחת חשבון בנק

חברת ניהול מסודרת לנכס

פורטל משקיעים ודוחות מפורטים

דירה חדשה מקבלן

מביאים לכם רק את הטופ

פרויקט THIRAS – PIRAEUS הוא השילוב המנצח בין נכס אטרקטיבי במיוחד עם לוקיישן מנצח, והתאמה מדויקת לצרכי הקהל המקומי. ביתא נדל״ן מבצעת בבניין תהליך שיפוץ מדויק וחסכוני בצורה חכמה, כזה שיאפשר רכישה של הנכס במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק ומכירה במקסום רווחים - בדיוק כמו שביתא יודעת.

היתרונות של רכישה באמצעות ביתא נדל"ן

למה להשקיע איתנו?

רישום בעלות פרטית בטאבו

פתיחת חשבון בנק

חברת ניהול
מסודרת לנכס

פורטל משקיעים
ודוחות מפורטים

דירה חדשה מקבלן

יתרונות הפרויקט

פרויקט 25 באתונה

פרויקט בוטיק - רכישת דירות בטאבו

החל מ-115,000 אירו

סכום ההשקעה מקצה-לקצה

גג משותף לרווחת הדיירים

חצר היקפית לבניין

מחירי PRESALE

רישום פרטי בטאבו

חברת ניהול

דירה חדשה מקבלן

ניהול התהליך מ-א' ועד ת' מלא על ידי ביתא

בואו לקנות ישירות מהיזם

אתם בידיים טובות

אנחנו הראל, יודיק ואלעזר – ויחד הקמנו את ביתא נדל"ן. השותפות העסקית שלנו נבנתה לפני חמש שנים, אמנם היכרותנו האישית החלה עוד מימינו בצבא, כקצינים ומפקדים ביחידות מובחרות. את ביתא נדל"ן הקמנו במטרה לייצר אפיקי השקעה אמיתיים לכל מי שמעוניין לבצע השקעות נדל"ן איכותיות בלי פשרות מעבר לים עם צוות מקצועי שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות.

ביתא נדל"ן הינו בית ההשקעות הגדול והמקצועי ביותר הקיים כיום ביוון.

חברתנו מנהלת קרוב ל-250 נכסים ב-23 בניינים שונים. צוות יחידת העילית שלנו באתונה מונה 10 אנשים, מקצוענים כל אחד בתחומו, המועסקים בחברה במשרה מלאה, בנוסף לעשרות אנשי מקצוע שעובדים בחברה באופן עקיף.

לצד ההצלחה שלנו בעשרות הפרויקטים, חשוב לנו לשמר את אותם יתרונות וערכים של הגרעין הראשוני המוביל שמייחד אותנו ולהוות חוד החנית במצויינות, מקצועיות, ואמינות עבור המשקיעים שלנו.

אלעזר קייקוב
הראל רבינס
יודיק מדר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השקעה החל מ-

115,000 €

למען הזהירות, חברת ביתא כרם ייזמות והשקעות נדל"ן בע"מ הינה החברה שאחראית על שיווק הפרויקט בלבד ואין ולא תהיה לה כל אחריות בקשר לפרויקט זה ולמשקיע לא תהיה כל זכות לתבוע ו/או לבקש ו/או לדרוש מחברת השיווק דבר, והמשקיע מצהיר ומאשר שהוא מודע לכך שהתפקיד היחידי של חברת השיווק הינה למצוא  משקיעים לפרויקטים השונים של חברת KRM Group (חברה יוונית).

דילוג לתוכן