עובדות ועובדי איכילוב
מקומכם בתור הוא 1
מזמינים אתכם ליהנות ראשונים מהטבות בלעדיות בפרויקט החדש להשקעה באתונה!

גאים להציג בפניכם את פרויקט

RODOU 174

נכס רשום בטאבו | מיקום אטרקטיבי להשכרה | רכישה מהיזם המבצע ללא דמי תיווך

החל מ-

 100,000

מקצה-לקצה

הטבות! הטבות! הטבות!
פוטנציאל לרווחי הון גדולים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שכונת ספוליה – עם טאץ היסטורי בשכונה מודרנית

בכל פינה באתונה יש נגיעות היסטוריות, גם אם הן לא נראות בתחילה לעין. בימי קדם ספוליה הייתה ביתם של מטע הזיתים  הגדול של אתונה ומנה יותר מ-150 אלף עצים. במהלך שנות ה60-70 של המאה הקודמת החלה להיבנות השכונה שתוכלו לראות כיום, עם גל של מתיישבים מהאוכלוסייה שפקדו את האזור והתיישבו בו. השכונה ממוקמת בסמוך למרכז ההיסטוריה של אתונה ומאכלסת בעיקר משפחות ממעמד הביניים וסטודנטים. במקום עוברת רכבת מטרו וישנן תחנות אוטובוס רבות בשכונה. כל אלה מאפשרים להגיע למרכז העיר בקלות ובמהירות אך ליהנות ביום יום מהשקט של פרברי העיר. ספוליה גובלת גם עם כביש 1 המהיר והמרכזי העובר מצפון לדרום ומחבר בין אתונה לסלוניקי. 

בשנים האחרונות חלה עליה במחירי המכירה והשכירות באזורים המבוקשים של נכסי המגורים באטיקה (מחזור העיר אתונה) מה שהוביל למגמת עלייה כוללת בערכם של הנכסים גם בספוליה, הממוצבת במקומות הראשונים בין האזורים באטיקה עם גידול המחיר הגבוה ביותר בשנת 2023 ביחס לשנה שקדמה לה. 

באזור כמה אתרים מרכזיים החל מתיאטרון קולונוס המפורסם המזכיר תיאטראות של ימי קדם וכולל מגוון מופעים במהלך השנה, פארק האקדמיה של אפלטון, מפעל טבק ישן ומפורסם שהפך למבנה מרהיב המארח את ספריית הפרלמנט היווני כיום ומגוון תערוכות מודרניות וכמובן מרכז הספורט העירוני הקרוב על שם אגדת הכדורסל שיצאה ממנו.

רישום בעלות פרטית בטאבו

רכישה ישירות מהיזם המבצע ללא דימי תיווך

חברת ניהול אין האוס בבעלות ביתא

פורטל משקיעים ודוחות מפורטים

דירה משופצת בפרויקט שעבר השבחה

ספוליה – המקום בו אגדות מתחילות:

אם אתם אוהדי ספורט וגם אם מעולם לא צפיתם במשחק כדורסל, סביר להניח שאתם מכירים את אגדת הNBA היוונית יאניס אנטטוקומפו, שנולד ממש כאן בשכונת ספוליה, שם הוא החל את הקריירה האגדית שלו. עם הצטרפותו לNBA ב-2015 זכה יאניס לתהילה ובשנת 2017 שיתוף פעולה בין נייקי לאמן אתונאי בשם SAME84 יצרו ציור קיר מרהיב של יאניס במדי מילווקי באקס המשתרעים על פני שני המגרשים במתחם. 

מבני נוער ועד מבוגרים – כל מי שמגיע לאזור רוצה לדרוך במקום בו דרך אגדת הNBA וגדל בה עד לא מזמן.

מביאים לכם רק את הטופ

בנדל"ן כמו בנדל"ן לפעמים יש עסקאות שאי אפשר להתעלם מהן. פרויקט RODOU הוא שילוב מנצח בין נכס אטרקטיבי במיוחד עם לוקיישן מנצח, והתאמה מדויקת לצרכי הקהל המקומי. חברת הניהול מטעם ביתא נדל"ן תנהל עבורכם את הנכס, תאתר שוכרים ותדאג לאכלוס הנכס תוך מיקסום רווחים. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהזדמנות השקעה נדירה לזמן מוגבל בלבד המאפשרת לכם לרכוש דירה במחירי PRESALE מטורפים כך שתוכלו למכור את הנכס בעתיד ברווח משמעותי, בדיוק כמו שביתא יודעת.

היתרונות של רכישה באמצעות ביתא נדל"ן

למה להשקיע איתנו?

*הדמיות להמחשה בלבד

יתרונות הפרויקט

מיקום אטרקטיבי להשכרה

רכישה ישירה מהיזם המבצע ללא ללא דמי תיווך

נכס מרוהט מקצה לקצה

רישום הנכס בטאבו

מחירי PRESALE מיוחדים – החל מ100,000 אירו בלבד!

חברת ניהול המטפלת עבורכם בנכס בבעלות ביתא נדל"ן

איתור שוכרים ואכלוס הנכס

RoofTop משותף מעוצב ומודרני

שירות מלא בשפה העברית לאורך כל הדרך

הטבות מס משמעותיות

פטור ממס שבח

דירה לאחר השבחה

מגוון אפשרויות לתחבורה ציבורית במתחם

קרבה למתחם המרכזי של אתונה

דירה מרוהטת באופן מלא – רק להגיע עם המזוודה

חלל למידה משותף

חדר קולנוע משותף

חדר כביסה משותף

אתם בידיים טובות

אנחנו הראל, יודיק ואלעזר – ויחד הקמנו את ביתא נדל"ן. השותפות העסקית שלנו נבנתה לפני חמש שנים, אמנם היכרותנו האישית החלה עוד מימינו בצבא, כקצינים ומפקדים ביחידות מובחרות. את ביתא נדל"ן הקמנו במטרה לייצר אפיקי השקעה אטרקטיביים לכל מי שמעוניין לבצע השקעות נדל"ן מניבות בלי פשרות מעבר לים עם צוות מקצועי שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות.

ביתא נדל"ן הינו בית ההשקעות הגדול והמקצועי ביותר הקיים כיום ביוון.

חברתנו מנהלת קרוב ל-300 נכסים במעל ל-30 בניינים שונים ברחבי העיר אתונה. צוות יחידת העילית שלנו באתונה מונה כ-15 אנשים, מקצוענים כל אחד בתחומו, המועסקים בחברה במשרה מלאה, בנוסף לעשרות אנשי מקצוע שעובדים בחברה באופן עקיף.

לצד ההצלחה שלנו בעשרות הפרויקטים, חשוב לנו לשמר את אותם יתרונות וערכים של הגרעין הראשוני המוביל שמייחד אותנו ולהוות חוד החנית במצויינות, מקצועיות, ואמינות עבור המשקיעים שלנו.

אלעזר קייקוב
הראל רבינס
יודיק מדר

ביתא בתקשורת

כתבו עלינו ב׳גלובס׳ >>>

רועי צור | בשיתוף חברת ביתא

כתבו עלינו ב׳דה מרקר׳ >>>

שלמה איזקסון | בשיתוף חברת ביתא

כתבו עלינו בעיתון ׳הארץ׳ >>>

דני בר-און | ערב נדל״ן יווני

ממליצים עלינו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

החל מ-

100,000 €

למען הזהירות, חברת ביתא כרם ייזמות והשקעות נדל"ן בע"מ הינה החברה שאחראית על שיווק הפרויקט בלבד ואין ולא תהיה לה כל אחריות בקשר לפרויקט זה ולמשקיע לא תהיה כל זכות לתבוע ו/או לבקש ו/או לדרוש מחברת השיווק דבר, והמשקיע מצהיר ומאשר שהוא מודע לכך שהתפקיד היחידי של חברת השיווק הינה למצוא  משקיעים לפרויקטים השונים של חברת KRM Group (חברה יוונית).

דילוג לתוכן