מעל 20 פרויקטים ביוון!

Kalimnou – אתונה

נכס רשום בטאבו | מיקום מבוקש במיוחד | טיפול וניהול Z-A

החל מ-

 100,000

בלבד

 ההזדמנות | התזמון  | הרווח 
פוטנציאל לרווחי הון גדולים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השקעה מניבה וחכמה באחד האזורים המרכזיים והמבוקשים באתונה

הכירו את Kalimnou – אתונה, פנינת נדל"ן שתאפשר לכם למקסם רווחים עם השכרות לטווח הקצר-בינוני כשאתם למעשה לא צריכים לדאוג לכלום, אפילו לא לאיתור השוכרים ואכלוס הנכס. פרויקט הדירות הנמצא בסנטר של אתונה ומאופיין באווירה צעירה, תוססת ודינמית של חבר'ה צעירים, סטודנטים, נוודים דיגיטלים ומשפחות יווניות.

הפרויקט נמצא בשכונת אטיקי, בסמוך לשכונת קיפסלי, במרכזה של אתונה. אזור זה נחשב לאחד האזורים המתפתחים ביותר ביוון שחווה צמיחה גדולה בשנים האחרונות בכל הפרמטרים. בזכות המיקום המרכזי והקרבה למרכז ההיסטורי מאופיין בתיירים רבים בשנה (כ9 מיליון) ולכן נחשב לאזור בעל ביקוש גבוה במיוחד לשכירות לטווח קצר ובינוני. הבניין כולל 9 מפלסים ו-21 דירות, חדשות ומרוהטות באופן מלא. 

הנכס נמצא צפונית לאקרופוליס 1.5 ק"מ מהמרכז ההיסטורי, כ-400 מטר מתחנת המטרו הקרובה, 400 מטר מהאוניברסיטה לכלכלה ומנהל עסקים של אתונה (המונה כ-14,000 סטודנטים) ו- 600 מטר מהמדרחוב המפורסם "פוקינוס נגרי".

רישום בעלות פרטית בטאבו

פתיחת חשבון בנק

חברת ניהול מסודרת לנכס

פורטל משקיעים ודוחות מפורטים

דירה חדשה

מביאים לכם רק את הטופ

פרויקט KALIMNOU – אתונה הוא שילוב מנצח בין נכס אטרקטיבי במיוחד עם לוקיישן מנצח, והתאמה מדויקת לצרכי הקהל המקומי. חברת הניהול מטעם ביתא נדל"ן תנהל עבורכם את הנכס, תאתר שוכרים ותדאג לאכלוס הנכס תוך מיקסום רווחים פוטנציאלי בשכירות לטווח בינוני - קצר. כמו כן, הזדמנות השקעה נדירה לזמן מוגבל בלבד המאפשרת לכם לרכוש דירה במחירי PRESALE מטורפים כך שתוכלו למכור את הנכס בעתיד ברווח משמעותי, בדיוק כמו שביתא יודעת.

היתרונות של רכישה באמצעות ביתא נדל"ן

למה להשקיע איתנו?

רישום בעלות פרטית בטאבו

פתיחת חשבון בנק

חברת ניהול
מסודרת לנכס

פורטל משקיעים
ודוחות מפורטים

דירה חדשה

יתרונות הפרויקט

רישום פרטי בטאבו

מחירי PRESALE – החל מ-100,000 אירו בלבד

חברת ניהול שמטפלת בנכס עבורכם

איתור שוכרים ואכלוס הנכס

מיקסום רווחים

הטבות מס ממשמעותיות

פטור ממס שבח

דירה חדשה

ניהול התהליך מא' ועד ת' מלא על ידי ביתא נדל"ן

לקנות ישר מהיזם

מועדון דיירים משותף בבניין

חדר מכונות כביסה

פינת לימוד לטובת דיירי הבניין

דירה מרוהטת באופן מלא – רק להגיע עם המזוודה

אתם בידיים טובות

אנחנו הראל, יודיק ואלעזר – ויחד הקמנו את ביתא נדל"ן. השותפות העסקית שלנו נבנתה לפני חמש שנים, אמנם היכרותנו האישית החלה עוד מימינו בצבא, כקצינים ומפקדים ביחידות מובחרות. את ביתא נדל"ן הקמנו במטרה לייצר אפיקי השקעה אמיתיים לכל מי שמעוניין לבצע השקעות נדל"ן איכותיות בלי פשרות מעבר לים עם צוות מקצועי שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות.

ביתא נדל"ן הינו בית ההשקעות הגדול והמקצועי ביותר הקיים כיום ביוון.

חברתנו מנהלת קרוב ל-250 נכסים ב-23 בניינים שונים. צוות יחידת העילית שלנו באתונה מונה 10 אנשים, מקצוענים כל אחד בתחומו, המועסקים בחברה במשרה מלאה, בנוסף לעשרות אנשי מקצוע שעובדים בחברה באופן עקיף.

לצד ההצלחה שלנו בעשרות הפרויקטים, חשוב לנו לשמר את אותם יתרונות וערכים של הגרעין הראשוני המוביל שמייחד אותנו ולהוות חוד החנית במצויינות, מקצועיות, ואמינות עבור המשקיעים שלנו.

אלעזר קייקוב
הראל רבינס
יודיק מדר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השקעה החל מ-

100,000 €

למען הזהירות, חברת ביתא כרם ייזמות והשקעות נדל"ן בע"מ הינה החברה שאחראית על שיווק הפרויקט בלבד ואין ולא תהיה לה כל אחריות בקשר לפרויקט זה ולמשקיע לא תהיה כל זכות לתבוע ו/או לבקש ו/או לדרוש מחברת השיווק דבר, והמשקיע מצהיר ומאשר שהוא מודע לכך שהתפקיד היחידי של חברת השיווק הינה למצוא  משקיעים לפרויקטים השונים של חברת KRM Group (חברה יוונית).

דילוג לתוכן