מעל 35 פרויקטים!

ויותר מ- 300 משקיעים מרוצים!

גאים להציג בפניכם את פרויקט

DODONIS

נכס רשום בטאבו | מיקום אטרקטיבי להשכרה | רכישה מהיזם המבצע ללא דמי תיווך

החל מ-

 100,000

מקצה-לקצה

לוקיישן! לוקיישן! לוקיישן!
פוטנציאל לרווחי הון גדולים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הכירו את שכונת ספוליה – שכונה מודרנית ופופולרית עם טאץ' היסטורי

בעבר הייתה שכונת ספוליה מטע הזיתים הגדול ביותר באתונה, כאשר בשנות ה60-70 של המאה הקודמת החלה להיבנות השכונה שרואים כיום. השכונה נחשבת לנעימה ושקטה למחיה, המאכלסת משפחות ממעמד הביניים וסטודנטים הנהנים מאורח חיים נעים ורגוע ושימוש בתחבורה הציבורית על מנת להגיע אל המרכזים האקדמיים הקרובים. תשתיות אלו מאפשרות גם הגעה מהירה וקלה למרכז העיר. 

בשל עליית מחירי המכירה והשכירות בשכונה ובסביבה הפכה ספוליה לשכונה השלישית באתונה החווה גידול וצמיחה בערך הנכסים כאשר יש צפי לצמיחה משמעותית נוספת בשנים הקרובות. 

באזור כמה אתרים מרכזיים כמו תיאטרון קולונוס המפורסם, פארק האקדמיה של אפלטור, מפעל הטבק הישן המשמש כיום כספריית הפרלמנט היווני ומוקד משיכה תיירותי לכשעצמנו ועוד. באזור מגוון תערוכות מודרניות בנושאי אומנות, ספורט ומגוון נושאים אחרים.

רישום בעלות פרטית בטאבו

רכישה ישירות מהיזם המבצע ללא דימי תיווך

חברת ניהול אין האוס בבעלות ביתא

פורטל משקיעים ודוחות מפורטים

דירה משופצת בפרויקט שעבר השבחה

ספוליה – המקום בו אגדות מתחילות:

אם אתם אוהדי ספורט וגם אם מעולם לא צפיתם במשחק כדורסל, סביר להניח שאתם מכירים את אגדת הNBA היוונית יאניס אנטטוקומפו, שנולד ממש כאן בשכונת ספוליה, שם הוא החל את הקריירה האגדית שלו. עם הצטרפותו לNBA ב-2015 זכה יאניס לתהילה ובשנת 2017 שיתוף פעולה בין נייקי לאמן אתונאי בשם SAME84 יצרו ציור קיר מרהיב של יאניס במדי מילווקי באקס המשתרעים על פני שני המגרשים במתחם. 

מבני נוער ועד מבוגרים – כל מי שמגיע לאזור רוצה לדרוך במקום בו דרך אגדת הNBA וגדל בה עד לא מזמן.

מביאים לכם רק את הטופ

כאשר מוצאים פנינת נדל"ן אמיתית אי אפשר להתעלם ממנה. פרויקט DODONIS הוא שילוב מנצח בין נכס אטרקטיבי במיוחד, לוקיישן מנצח והתאמה קלאסית ומלאה לצרכי הקהל המקומי. הפרויקט הינו בניין מגורים הכולל קומת מסחר, 3 קומות מגורים וגג משוטף. הבניין והדירות בו עברו שיפוץ והשבחה ואתם מקבלים את הדירה מרוהטת מקצה לקצה. אנו דואגים לכם להכול: חברת הניהול מטעם ביתא נדל"ן תאתר את השוכרים, תנהל את הנכס, תדאג לתחזוקה השוטפת ותסייע במיקסום הרווחים מהנכס. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהזדמנות השקעה נדירה באחת השכונות הפופולריות ביותר באתונה וביוון בכלל, החווה צמיחה מהותית בערך הנכסים וצפויה להמשיך לצמוח בשנים הקרובות מה שיאפשר לכם ליהנות בעתיד מרווח משמעותי, בדיוק כפי שאנו בביתא יודעים לעשות.

היתרונות של רכישה באמצעות ביתא נדל"ן

למה להשקיע איתנו?

*התמונות להמחשה בלבד

יתרונות הפרויקט

מיקום אטרקטיבי בשכונה החווה עלייה בערכי הנכסים

מספר דקות הליכה מתחנת המטרו הקרובה

מגוון אתרים מרכזיים באזור

רכישה ישירה מהיזם המבצע ללא דמי תיווך

נכס מרוהט מקצה לקצה

רישום הנכס בטאבו על שמכם

מחירי PRESALE אטרקטיביים במיוחד

חברת ניהול שתדאג לאיתור שוכרים וניהול שוטף

גג משותף לשימוש הדיירים

קלאסי להשכרה לטווח ארוך

שירות וליווי מלא בשפה העברית

הטבות מס משמעותית כולל פטור ממס שבח

תשתיות תחבורה ציבורית מפותחות

אתם בידיים טובות

אנחנו הראל, יודיק ואלעזר – ויחד הקמנו את ביתא נדל"ן. השותפות העסקית שלנו נבנתה לפני חמש שנים, אמנם היכרותנו האישית החלה עוד מימינו בצבא, כקצינים ומפקדים ביחידות מובחרות. את ביתא נדל"ן הקמנו במטרה לייצר אפיקי השקעה אטרקטיביים לכל מי שמעוניין לבצע השקעות נדל"ן מניבות בלי פשרות מעבר לים עם צוות מקצועי שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות.

ביתא נדל"ן הינו בית ההשקעות הגדול והמקצועי ביותר הקיים כיום ביוון.

חברתנו מנהלת קרוב ל-300 נכסים במעל ל-30 בניינים שונים ברחבי העיר אתונה. צוות יחידת העילית שלנו באתונה מונה כ-15 אנשים, מקצוענים כל אחד בתחומו, המועסקים בחברה במשרה מלאה, בנוסף לעשרות אנשי מקצוע שעובדים בחברה באופן עקיף.

לצד ההצלחה שלנו בעשרות הפרויקטים, חשוב לנו לשמר את אותם יתרונות וערכים של הגרעין הראשוני המוביל שמייחד אותנו ולהוות חוד החנית במצויינות, מקצועיות, ואמינות עבור המשקיעים שלנו.

אלעזר קייקוב
הראל רבינס
יודיק מדר

ביתא בתקשורת

כתבו עלינו ב׳גלובס׳ >>>

רועי צור | בשיתוף חברת ביתא

כתבו עלינו ב׳דה מרקר׳ >>>

שלמה איזקסון | בשיתוף חברת ביתא

כתבו עלינו בעיתון ׳הארץ׳ >>>

דני בר-און | ערב נדל״ן יווני

ממליצים עלינו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

החל מ-

100,000 €

למען הזהירות, חברת ביתא כרם ייזמות והשקעות נדל"ן בע"מ הינה החברה שאחראית על שיווק הפרויקט בלבד ואין ולא תהיה לה כל אחריות בקשר לפרויקט זה ולמשקיע לא תהיה כל זכות לתבוע ו/או לבקש ו/או לדרוש מחברת השיווק דבר, והמשקיע מצהיר ומאשר שהוא מודע לכך שהתפקיד היחידי של חברת השיווק הינה למצוא  משקיעים לפרויקטים השונים של חברת KRM Group (חברה יוונית).

דילוג לתוכן