אודות ביתא נדל״ן

ביתא נדל"ן הינו בית השקעות ביוון, המתמחה בליווי משקיעים ברכישות נדל"ן. ההיכרות המעמיקה שלנו עם העיר, שנובעת בעיקר מהעובדה שאנו מתגוררים בה ב-3 שנים האחרונות, נתנה לנו רוח גבית להקים את ביתא נדל"ן.

בשנים האחרונות, ביצענו מספר השקעות פרטיות של נדל"ן בעיר וראינו כי טוב. ההשקעות הניבו תשואות יפות ולאט לאט, מפה לאוזן, הגיעו פניות מחברים שנסייע בתהליך.

כיום ביתא נדל"ן מלווה משקיעים ברכישות שונות באתונה והסביבה. אנו מתמחים בדירות ובנייני מגורים והשקעות בנכסים מניבים.

TEAMTEAMTEAM

הצוות שלנו

אלעזר קייקוב

בעל ניסיון של 7 שנים בשיווק ומכירות, קצין לשעבר ובמילואים, ב-3 שנים האחרונות היה שותף-מייסד בחברת קנאביס רפואית וכיהן בתפקיד סמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה. בנוסף, אלעזר מביא איתו ניסיון של 4 שנים, בהן עבד בחברת נת"מ, המתמחה בתחום הנדל"ן המסחרי. אלעזר ניהל את צוות תל אביב בחברה.

הראל רבינס

בעל ניסיון של 5 שנים בניהול פרוייקטים, לוחם ומפקד לשעבר ובמילואים, ב-3 שנים האחרונות היה שותף-מייסד בחברת קנאביס רפואית וכיהן בתפקיד סמנכ"ל התפעול של החברה. הראל מביא איתו ניסיון הנדסי ותכנוני רב שצבר בשנים האחרונות בעבודה מול משרדי הנדסה ואדריכלים שונים

יודיק מדר

בעל ניסיון של מעל ל-8 שנים בניהול, קצין ומ"פ לשעבר ובמילואים, ב-3 שנים האחרונות היה שותף-מייסד בחברת קנאביס רפואית וכיהן כמנכ"ל החברה. יודיק צבר ניסיון רב בעבודה מול גורמים שונים ביוון ולזכותו אפשר לזקוף מספר תהליכים בירוקרטים מורכבים שקודמו בתחום הקנאביס.

CONTACT US

דברו איתנו, אנחנו כאן